Wyspy Życia

Wyspy Życia

Wyspy życia to opowieść o podróżach. Przede wszystkim o podróży do siebie, ale też do ludzi, do miejsc, do marzeń. Podróż do siebie to najważniejsza droga, którą podążamy podczas naszego życia na Ziemi. Doświadczanie siebie w codziennych sytuacjach, relacjach, uczuciach, to bogactwo naszego życia na Ziemi.

Kiedy przychodzimy na tę planetę, wybieramy to życie świadomie, nasze miejsce na Ziemi gdzie się rodzimy, rodziców, którzy tworzą nasze ciało fizyczne, sytuacje, których chcemy doświadczyć, spotykanych ludzi na naszej drodze.
Nie dzieje się to przypadkowo, po coś tu się zjawiliśmy. Czuję, że każdy z nas poszukiwał lub poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Do mnie coraz jaśniej przychodzi odpowiedź na to pytanie. Jestem na tej planecie – żyję na Ziemi, jestem w w ciele fizycznym – doświadczam całego spektrum uczuć i emocji, poznaję siebie i swoje reakcje na sytuacje w życiu, uczę się kochać siebie, taką jaka jestem i ze wszystkim, co przeżyłam i przeżywam. Jestem w moim ciele teraz, czuję to, co się w nim dzieje, czuje jak przesyła mi informacje – o mnie, o  świecie zewnętrznym, moich reakcjach na to co przeżywam teraz. Każde uczucie, każde przeżycie siebie w tej chwili jest naszą wyspą życia. Zobacz, jak wiele wysp już odwiedziłaś-eś ? Zobacz jak żyłaś-eś na tych wyspach? Czy jest jeszcze coś, co chcesz poznać, zobaczyć, doświadczyć na tej wyspie? A może chcesz poznać nową wyspę i siebie na niej?

Żeby poznawać siebie i swoje wyspy życia, potrzebujemy też wsparcia świata zewnętrznego, Natury, kontaktu z drugim człowiekiem, albo po prostu bycia w innej przestrzeni niż na co dzień. To jest bardzo pomocne dla nas, widzimy siebie w innej przestrzeni, w innych relacjach i być może w innych reakcjach, a być może reagujemy tak samo, przeżywamy tak samo i nagle widzimy, że to nie jest nam bliskie. Może właśnie wtedy odkrywasz autentyczną-ego siebie?

Dlatego moje podróże z warsztatami!

Zobacz piękno Matki Ziemi, wsparcie ducha Gai, połączenie z Naturą i jej obfitością życia, relację z roślinami, drzewami, zwierzętami, kryształami. Zauważ wszystkie kolory Światła. Doświadcz całego bogactwa życia na tej planecie i zobacz jak ono wspiera ciebie w odkrywaniu twoich Wysp Życia. W przeżywaniu świadomie życia na Ziemi.

Zapraszam w podróż do siebie! Zapraszam w podróż do miejsc na planecie Ziemia! Zapraszam w podróż do marzeń! Małgosia

Facebook