Warsztaty w wodzie

Warsztaty w wodzie

Masaru Emoto odkrył, że woda swoimi wibracjami może wpływać na nasze ciało i my możemy wibracją myśli i słów wpływać na wodę. Woda reaguje na nasze myśli i słowa i potrafi je odzwierciedlić. Zależnie od tego, jakie wysyłamy słowa w kierunku kropli wody, jej kryształki po zamrożeniu kształtują się w zupełnie różne formy krystaliczne.
Na warsztatach  doświadczymy przepływu naszej ludzkiej energii w wodzie, porozumiewania się i wzajemnej nauki. Wibracja wody ułatwi nam też połączenie z naszą wewnętrzną wibracją. Dotrzemy do niej poprzez użycie naszego głosu w wodzie i pod wodą. Docierając do naszej pierwotnej fali doświadczymy wibracji dźwięków wszechświata.

 

WODNY WARSZTAT  LIQUIFY   3 marca 2018 

Liquify to warsztat  prowadzony w ciepłej solankowej wodzie basenu Warmia Park w Pluskach niedaleko Olsztyna. Pozwól sobie na przyjemność   wynikającą  z zanurzenia  swojego płynnego ciała w ciepłej wodzie. Naszą intencją będzie rozluźnienie, regeneracja i radość, płynące z doświadczania  ruchu nad i pod ciepłą wodą. Będziemy wpierani przez wodę i będziemy wspierać się wzajemnie. Poprzez świadome oddychanie zagłębimy  się w nas samych. Poprzez pluskanie i zabawę przejdziemy przez nasze lęki. Odrodzimy się  do ponownie odkrytego poczucia bycia ŻYWYM.

Kiedy nasze ciało jest zanurzone w ciepłej wodzie, powraca  pamięć wcześniejszych wcieleń: bycia ssakiem wodnym, zarodkiem lub inną wodną istotą. Wszystko, czego doświadczyliśmy zostało  zapisane w pamięci komórkowej naszego ciała. Ciepła woda pozwala nam to zobaczyć poprzez unoszenie, emocje, wspomnienia obrazów. Wibracja wody ułatwi nam też połączenie z naszą wewnętrzną wibracją. Dotrzemy do niej poprzez użycie naszego głosu w wodzie i pod wodą. Docierając do naszej pierwotnej fali doświadczymy wibracji dźwięków wszechświata. Ten wodny warsztat to okazja, aby podczas zabawy z ludźmi kochającymi wodę,  lepiej poznać siebie samego, rozwinąć się i wzrastać. „Woda pamięta, woda kocha, woda uzdrawia.”

Oto niektóre z wodnych  metod, które będą dostępne  podczas warsztatu: Watsu – shiatsu w wodzie, Water Dance– ruch pod powierzchnią wody, Mermaiding – użycie płetwy w kształcie syreniego ogona, by móc poruszać się w wodzie jak syrena, Apnea (bezdech) – ćwiczenie nieoddychania, LIving Waves of Vibrations – Żyjące Fale Wibracji – metoda pracy z głosem i wibracją dźwięków

Termin: 3 marca 2018 g.8.30 – 11.30, lunch,  g.13.00 – 15.00   Miejsce: Basen solankowy  Warmia Park Pluski k/Olsztyna

Liczba miejsc: 12 Koszt: 150PLN + 150EUR  ( zaliczka 150PLN jest rezerwacją miejsca, kwota w EUR jest do zapłaty w  gotówce na warsztacie )

 

WODNY WARSZTAT  TRANSMITTING IN WATER  4 MARCA 2018

Podczas warsztatu będziemy odkrywali ścieżki odbierania informacji płynących z subtelnego energetycznego przekazu każdego człowieka. Doświadczymy przepływu naszej ludzkiej energii w wodzie, porozumiewania się i wzajemnej nauki. Przypomnimy sobie „język”, którego w naturalny sposób używają dzieci oraz  inne osoby porozumiewające się niewerbalnie. Zapraszamy  rodziców pragnących „zanurkować” głębiej we wspieranie  swoich dzieci w ich niezależności, świadomości i ugruntowaniu. Zapraszamy wychowawców i profesjonalistów terapii wodnych, pragnących pogłębić świadomość  zdolności transmitowania i odbierania subtelnych energetycznych informacji, celem zwiększenia skuteczności swojej pracy. Zapraszamy wszystkich tych, którzy aktywnie poszukują nowej, świadomie płynącej z serca, komunikacji. Trzygodzinne warsztaty będą prowadzone na lądzie i w wodzie i są wprowadzeniem  do szkolenia pod tytułem „Nauka poprzez transmisje”. Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego wcześniejszego doświadczenia wodnego.

Termin: 4 marca 2018 g.8.30 – 11.30  Miejsce: Basen solankowy  Warmia Park Pluski k/Olsztyna   Liczba miejsc: 12

Koszt: 100PLN + 100EUR  ( zaliczka 100PLN jest rezerwacją miejsca, kwota w EUR jest do zapłaty w gotówce na warsztacie )

 

Indywidualne sesje terapii w wodzie z Sophia Michalopoulou  28 luty, 1 – 2 marca 2018

„Woda jest żywiołem, który daje możliwość uzdrowienia, transformacji i rozwoju, a odkrywanie tych nieskończonych właściwości wody jest moją pasją. W mojej pracy terapeuty wodnego zauważyłam, że doświadczenia sesji w wodzie różnią się od siebie w zależności od osoby, która bierze w niej udział. Pracuję z wieloma ludźmi, młodymi i starszymi, którzy boja się wody i fascynuje mnie to, w jaki sposób woda pomaga powrócić do doświadczeń z momentu ich porodu. Słowo LIQUIFY, którego lubię używać (z ang. – to liquify – topnieć, upłynnić), oddaje naturę uzdrawiającego doświadczenia, które odbywa się w wodzie powyżej 33 stopni Celsjusza. Kiedy „wtapiamy się” w wodę, wówczas odczuwamy głęboką relaksację w wielu wymiarach. Sesję zaczynamy od swobodnego unoszenia się na powierzchni wody a delikatne ruchy wprowadzają nas w rytm naturalnego pływu wody i tego w jaki sposób nasze ciało się odpręża. Podczas sesji możliwe jest całkowite zanurzenie pod powierzchnię wody, jeśli w danym momencie jest to odpowiednie dla osoby, z którą pracuję. Każda sesja poprzedzona jest krótką rozmową na lądzie, przed wejściem do wody.” Zapraszam – Sophia Michalopoulou.

Aquatic Therapy Sessions : 28 luty, 1-2 marca, sesja indywidualna 1,5 h – koszt 60EUR +  wejście na   basen  40 zł

Warsztaty są prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Sesje indywidualne mogą być również tłumaczone na język polski. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie. Informacje szczegółowe i zapisy: malgorzata.siemieniuk@o2.pl.  Tel. +48 505 182 184

PROWADZĄCE:

Sophia Michalopoulou  jest Terapeutą Wodnym oraz Nauczycielem na jońskiej wyspie Korfu w Grecji. To będzie jej drugi warsztat, który oferuje w Polsce.  Pasją Sophii jest obserwowanie jak praca z wodą może nas uleczyć, pomóc nam się rozwinąć i być lepszymi istotami. Sophia oferuje również  indywidualne sesje przed i po warsztatach, jeśli poczujesz, że taka forma bardziej do Ciebie przemawia, lub coś do Ciebie przyjdzie podczas warsztatów czy też chciałbyś/chciałabyś wejść głębiej w siebie. Więcej informacji o Sophii znajdziesz na jej stronie www.sophiamichalopoulou.com

Pozwól, aby twoje serce było twoim przewodnikiem w podjęciu decyzji czy wziąć udział w tym wodnym warsztacie. Proszę nie rezygnuj z powodu strachu”.

Malgosia Januszczyk-Siemieniuk od wielu lat prowadzi sesje indywidualne i warsztaty świadomego życia. Podąża za swoją intuicją i pięknem istnienia na ziemi. Korzysta z różnych metod terapeutycznych, których doświadczyła na swojej drodze życia.

 „ Jesteś centrum wszystkiego. Wszystko to, co wydarza się wokół ciebie, pochodzi od ciebie. Twoja wibracja jest jak fala, rozchodzi się wokół  tworząc kręgi i płynie dalej. Ty jesteś wibracją życia.”

Zapraszamy na niezwykłe doświadczanie siebie!

Małgosia i Sophia

Facebook