Warsztaty w wodzie

Warsztaty i sesje w wodzie

Masaru Emoto odkrył, że woda swoimi wibracjami może wpływać na nasze ciało i my możemy wibracją myśli i słów wpływać na wodę. Woda reaguje na nasze myśli i słowa i potrafi je odzwierciedlić. Zależnie od tego, jakie wysyłamy słowa w kierunku kropli wody, jej kryształki po zamrożeniu kształtują się w zupełnie różne formy krystaliczne.

Na warsztatach i sesjach indywidualnych w wodzie  doświadczamy przepływu naszej ludzkiej energii w wodzie, porozumiewania się i wzajemnej nauki. Wibracja wody ułatwia nam też połączenie z naszą wewnętrzną wibracją. Docieramy do niej poprzez użycie naszego oddechu, głosu, poprzez odczuwanie reakcji naszego ciała fizycznego i emocji z tym związanych. Docierając do naszej pierwotnej fali doświadczamy wibracji dźwięków wszechświata.

Indywidualne sesje w wodzie AQUATIC EMBODIMENT SESSIONS  z Sophia Michalopoulou 

1, 2, 3 kwietnia 2019   Basen solankowy Warmia Park Pluski koło Olsztyna

Woda jest żywiołem, który daje możliwość uzdrowienia, transformacji i rozwoju, a odkrywanie tych nieskończonych właściwości wody jest moją pasją. W  pracy terapeuty wodnego i edukatora zauważyłam, że  sesje w wodzie mogą być doświadczane poprzez wiele różnych ścieżek. Pracując z  ludźmi w różnym wieku, którzy boja się wody lub pragną wejść głębiej w siebie, zauważam, że woda  pomaga przypomnieć i ucieleśnić  kim naprawdę jesteśmy. Aquatic  Embodiment Sessions mają miejsce w wodzie o temperaturze 33 stopni Celsjusza. Na początku jest konsultacja  na lądzie, która pomaga rozjaśnić twoje potrzeby i pragnienia na tę sesje. Następnie w wodzie  zaczynamy od swobodnego unoszenia się na powierzchni wody a delikatne ruchy wprowadzają ciebie w rytm naturalnego pływu wody i tego w jaki sposób twoje ciało się odpręża. Podczas sesji możliwe jest całkowite zanurzenie pod powierzchnię wody, jeśli są to już kolejne spotkania i jeśli jest to komfortowe  dla osoby, z którą pracuję. Dalsze uzdrowienie może mieć miejsce, kiedy oddech zaangażuje się jeszcze głębiej. Sophia Michalopoulou. 

Sesje indywidualne prowadzone są w języku angielskim, mogą być  tłumaczone na język polski. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie. Informacje szczegółowe i zapisy: malgorzata.siemieniuk@o2.pl.  Tel. +48 505 182 184

Koszt: sesja 60 minut – 60EUR + 40PLN wejście na basen    sesja 90 minut – 90EUR + 40PLN wejście na basen

Prowadząca: Sophia Michalopoulou  jest terapeutą wodnym oraz edukatorem z jońskiej wyspy Korfu w Grecji. To będzie jej trzecia wizyta w Polsce.  Pasją Sophii jest obserwowanie jak praca z wodą może nas uleczyć, pomóc nam się rozwinąć i być lepszymi istotami. Więcej informacji o Sophii znajdziesz na jej stronie www.sophiamichalopoulou.com    Pozwól, aby twoje serce było twoim przewodnikiem w podjęciu decyzji”.

Organizatorka: Małgosia Januszczyk-Siemieniuk od wielu lat prowadzi sesje indywidualne i warsztaty świadomego życia. Podąża za swoją intuicją i pięknem istnienia na ziemi. Korzysta z różnych metod terapeutycznych, których doświadcza na swojej drodze.

Do 50 roku życia miałam bardzo duży lęk przed wodą. To było odczucie, jakbym nie miała kontaktu  z częścią siebie a jednocześnie bardzo pragnęłam pływać tam, gdzie mogę spotkać dzikie delfiny, czyli na środku oceanu.  Kiedy doświadczyłam pierwszej sesji z Sophią w Morzu Jońskim, spotkałam się tak naprawdę ze sobą i emocjami dotyczącymi lęku w wodzie. Moja relacja z wodą zaczęła być prawdziwą relacją ze sobą samą. Za dwa lata spotkałam dzikie delfiny na środku Pacyfiku przy hawajskiej wyspie Big Island i doświadczyłam tego niezwykłego kontaktu z nimi! A teraz mam marzenie spotkania i pływania z największymi waleniami – humbakami!  Jeśli chcesz przeczytać moją historię o sesjach w wodzie podaję link do bloga Sophii!  sophiamichalopoulou.com/a-no-that-became-a-yes-at-50/

 „ Jesteś centrum wszystkiego. Wszystko to, co wydarza się wokół ciebie, pochodzi od ciebie. Twoja wibracja jest jak fala, rozchodzi się wokół tworząc kręgi i płynie dalej. Ty jesteś wibracją życia.”

Zapraszamy na niezwykłe doświadczanie siebie!

Małgosia i Sophia

Facebook