Alchemia Intuicji

Warsztaty  Alchemia Intuicji

Warsztaty Alchemia Intuicji to spotkanie z niezwykłą mocą naszego odczuwania i  pozazmysłowego postrzegania. Poznasz metodę Intuitive Reading of Vibrations, dzięki której nawiążesz  głęboki kontakt ze sobą,  umocnisz zaufanie do siebie, innych i świata.

Podążając drogą intuicji, nauczysz się odczytywać subtelne informacje z pola wibracji innej osoby. Dotarcie do tego przekazu, pozwala znaleźć odpowiedź na ważne pytania : Co jest moją największą zdolnością? Co jest największą trudnością w moim życiu? Z jakiego powodu cierpię najbardziej? Jakie tematy przeżywam w swoich relacjach?  Jak  traktuję samą siebie i innych? Jak wyrażam miłość? Jakie przekonania trzymają mnie najbardziej? Czego życzyłabym dla siebie?

Podczas warsztatu będziesz odczytywał informacje z pola wibracji innych uczestników i będą odczytywane informacje z twojego pola. Dzięki temu będziesz mógł/mogła przyjrzeć się swoim tematom życiowym i żyć bardziej świadomie. Nauczysz się postrzegania pozazmysłowego i  obudzisz swoją intuicję. Poznasz wspaniałą metodę, która pomaga widzieć więcej i odczuwać z większą uważnością siebie i innych.

Kiedy otwierasz swoją Przestrzeń Serca, obejmujesz siebie i innych całą swoją świadomością, przyjmujesz wszystkich właśnie takimi, jacy są i ze wszystkim co przeżywają.

                                                                                                                                                                          Zapraszam na drogę intuicji!

Facebook