Alchemia Życia

Warsztaty alchemia życia na hawajskiej wyspie Maui

Życie w pełnej zgodzie i harmonii ze sobą jest naszym pierwotnym stanem istnienia. Proces powrotu lub przypominania tego stanu może okazać się łatwy lub utrudniony, w zależności od naszych przekonań. Jedno jest pewne, to my tworzymy nasz raj na ziemi, nasze życie w radości, zdrowiu i spełnieniu. Otwierając serce na siebie, budzimy bezwarunkową miłość do siebie i doświadczamy rzeczy, o których wcześniej może nie wiedzieliśmy lub zapomnieliśmy o nich. Tak tworzymy nasze niebo na ziemi.

Zapraszam w alchemiczną podróży do siebie. Do połączenia z samym rdzeniem swojej istoty. Do odkrycia własnej drogi szczęścia w tym życiu. Dzięki prowadzonym medytacjom, pracy z przekonaniami i  głębokiemu połączeniu z ciałem fizycznym, wsparciu pięknych miejsc Natury,  przypomnisz swoje niebo i drogę, którą pragniesz podążać.

Hawajska wyspa Maui jest niezwykłym miejscem na środku Pacyfiku. Jej nazwa pochodzi z hawajskiej legendy o półbogu Maui. Kształt tej wyspy przypomina górną część kobiecego ciała, a w miejscu  gdzie znajduje się nasze serce, leży uśpiony wulkan Haleakala – Dom Słońca.  Wschód słońca oglądany z wierzchołka tego wulkanu (10000 tys.stóp czyli 3050 m npm )  to mistyczne przeżycie, a wędrówka po wygasłych kraterach jest autentycznym spotkaniem z  Ziemią i jej energią.

Atmosfera Maui sprzyja pogłębieniu świadomości  połączeniu ze wszystkimi żywiołami i darami Gai,  połączeniu w duchu Aloha. Aloha  znaczy bardzo wiele, nie można tego opisać  jednym słowem. Aloha jest filozofią życia, radością i szczęściem życia na Ziemi.

Zapraszam do doświadczenia alchemii  warsztatów, medytacji, sesji indywidualnych, wyprawy na wulkan Haleakala, wycieczki legendarną drogą do Hana pośród bogactwa lasu tropikalnego, wodospadów, ogrodów z egzotycznymi kwiatami. Do Hana, zwanej inaczej rajem, przybywa się, aby zaczerpnąć siły duchowej czyli mana. Zapraszam do doświadczenia potęgi Pacyfiku, Jego plaż z białym, czerwonym i czarnym piaskiem. Do doznania smaków egzotycznych owoców i warzyw.

Zapraszam was do odkrycia siebie i  nieba na ziemi!

Facebook