Alchemia Serca

Warsztaty dla kobiet Alchemia Serca na wyspie Gozo

Nasi przodkowie wiedzieli, że serce ma swoją inteligencję, energię i przekazuje głęboką mądrość i wiedzę. W procesie rozwoju ludzkości zaczęliśmy tracić kontakt z sercem. Można powiedzieć, że byliśmy w stanie walki między umysłem a sercem. Teraz jest czas na Ziemi, aby pozwolić im być sobą, pozwolić na ich własną komunikację i życie w harmonii. To moment, aby ponownie rozpoznać, że nasze serca mają swoja inteligencję i tak naprawdę komunikują się z każdym innym sercem. Nasze serca rozmawiają ze sobą elektromagnetycznymi pulsami. Jeśli stworzymy spójne połączenie serca i umysłu, uzyskamy też większy dostęp do naszej intuicji i do tego co nas prowadzi w naszym życiu. I czego pragniemy dla siebie.

Przestrzeń Serca odbieram jako centrum naszego istnienia, odczuwania i przeżywania życia na Ziemi.

Celem warsztatu jest spotkanie ze swoją wibrującą Przestrzenią Serca, centrum swojego istnienia, odczuwania i przeżywania. Kiedy wchodzisz do Przestrzeni Serca nawiązujesz świadomy kontakt ze sobą, masz dostęp do autentycznego Ja, do wewnętrznego źródła i mądrości w sobie. W niej jest wszystko i wszystko jest nią. Na warsztacie doświadczysz prowadzonych medytacji między innymi Medytacji Jednoczącego Oddechu, Medytacji Wibracji Serca i Uzdrawiania Dźwiękiem OM.

„Zapraszam do podróży do centrum swojego istnienia – do serca. Poczuj jego moc, poczuj moc wyspy Gozo. Tam  z niezwykłą intensywnością wibruje energia Ziemi, która pomaga nam w odkryciu nas samych a żywioł Powietrza wspiera w uwolnieniu tego, co potrzebuje być uwolnione. Wibracje wyspy pomagają w pracy z emocjami, z ciałem fizycznym, w kontakcie z naszą duchową naturą, a przede wszystkim w transformacji naszej świadomości.”

Podczas warsztatu doświadczysz prowadzonych medytacji, które pomogą ci zaufać twojemu wewnętrznemu prowadzeniu, twojej intuicji, otworzą ciebie na inne wymiary postrzegania i przeżywania życia na Ziemi. Nawiązując autentyczną relację ze sobą, łatwiej wejść w życie w jedności z naszym sercem i intuicją, łatwiej poczuć moc i połączenie wszystkich serc, doświadczyć Jednoczącego Oddechu z Ziemią i Niebem, usłyszeć i poczuć własną wibrację i potrzeby serca. Tam jest wszystko czego potrzebujemy, tam jest nasze źródło, z niego płynie mądrość naszego życia na Ziemi i przyjmowania  wszystkiego czego doświadczyliśmy i przeżyliśmy.

W trakcie wyprawy poznasz  wyspę Gozo, doświadczysz medytacji w kamiennych kręgach i innych energetycznych miejscach na wyspie, zatańczysz w kręgu z kobietami, poczujesz energie Bogini i starożytnych kobiet, które mieszkały na tej wyspie i kąpały się w krystalicznych wodach Morza Śródziemnego. Przede wszystkim wzmocnisz relacje z centrum swojego istnienia, doświadczania i przeżywania życia.

Facebook