Alchemia Serca

Warsztaty dla kobiet Alchemia Serca na wyspie Gozo

22 – 29 października 2019

Nasi przodkowie wiedzieli, że przestrzeń serca ma swoją inteligencję, energię i przekazuje głęboką mądrość i wiedzę. W procesie rozwoju ludzkości zaczęliśmy tracić kontakt z tą przestrzenią. Można powiedzieć, że byliśmy w stanie walki między umysłem a sercem. Teraz jest czas na Ziemi, aby pozwolić im być sobą, pozwolić na ich własną komunikację i połączenie. To moment, aby ponownie rozpoznać, że nasze serca komunikują się z każdym innym sercem i rozmawiają ze sobą elektromagnetycznymi pulsami. Jeśli stworzymy spójne połączenie serca i umysłu, uzyskamy też większy dostęp do naszej intuicji i do świadomego życia.

Przestrzeń Serca odbieram jako centrum naszego istnienia, odczuwania i przeżywania życia na Ziemi.

Podczas warsztatów na wyspie Gozo, doświadczysz prowadzonych medytacji, które  otworzą ciebie na inne wymiary postrzegania i przeżywania życia na Ziemi. Nawiązując świadomą relację ze sobą, łatwiej wejść w jedność z sercem i intuicją, łatwiej poczuć moc i połączenie wszystkich serc, doświadczyć jednoczącego oddechu z Ziemią i Niebem, usłyszeć i poczuć własną wibrację i pragnienia. W  przestrzeni serca jest wszystko czego potrzebujesz, tam jest twoje źródło, z niego płynie mądrość życia na Ziemi i przyjmowania wszystkich doświadczeń. Kiedy nawiązujesz świadomy kontakt ze sobą, masz dostęp do autentycznego ja, do wewnętrznego źródła i mądrości w tobie.

W trakcie wyprawy poznasz wyspę Gozo, doświadczysz medytacji w kamiennych kręgach i innych energetycznych miejscach na wyspie, zatańczysz w kręgu z kobietami, poczujesz energie bogini i starożytnych kobiet, które mieszkały na  wyspie i kąpały się w krystalicznych wodach Morza Śródziemnego.

Poznając duchowy aspekt życia na Ziemi, ważne jest nasze świadome połączenie z ciałem fizycznym. Podczas wyprawy warsztaty praktykowania uważnego ruchu i świadomości ciała – Bodyfulness poprowadzi Iwo Łaźniewska. Strona na FB – Kobieta w Pełni.

„Ciało pamięta, czym jest harmonia, spokój, błogostan, wartość odkrywania Siebie – ma to w komórkach, powięziach, systemie nerwowym. Pamięta, jak cieszyć się swobodą ruchu i nie robić z tego kolejnego zadania, celu, wysiłku. Popłynąć w lekki ruch z wnętrza i tym się po prostu cieszyć. Twoje ciało to piękne, niezgłębione przestrzenie do odkrycia.” Iwo  

„Zapraszam do podróży do centrum swojego istnienia – do serca. Poczuj jego moc, poczuj moc wyspy Gozo. Tam  z niezwykłą intensywnością wibruje energia Ziemi, która pomaga nam w odkrywaniu nas samych a żywioł Powietrza w uwolnieniu tego, co potrzebuje być uwolnione. Wibracje wyspy wspierają nas w rozpoznawaniu uczuć, których doświadczamy na ziemi, w kontakcie z ciałem fizycznym i  naszą duchową naturą, a przede wszystkim  w podążaniu drogą świadomego życia.” Małgosia

Zapraszamy!  Małgosia i Iwo

Termin: 22 – 29 października 2019

Miejsce: wyspa Gozo( Malta )

Koszt: 2700zł – zawiera pobyt w villi z basenem, wyżywienie wegetariańskie, warsztaty

Ilość miejsc: 7  –  pokoje dwuosobowe

Terminy płatności:  I wpłata – 700zł po zgłoszeniu i zakupie biletu lotniczego, II wpłata 1000zł  do 10.06. , III wpłata 1000zł do 10.09.

Dodatkowe koszty: bilet lotniczy liniami Wizzair Warszawa – Malta – Warszawa ok. 550zł, dojazd z lotniska na Malcie do przystani promowej – z Malty płynie się na wyspę Gozo promem ok 30min. i dojazd na Gozo – koszt 10EUR, koszt promu to 5EUR ( płaci się tylko raz ), koszty komunikacji miejskiej na Gozo – bilet jednorazowy kosztuje 2EUR

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego Małgosia – 505 182 184, malgorzata.siemieniuk@o2.pl

Więcej zdjęć z poprzednich wypraw na wyspę Gozo w zakładce Galeria!

Facebook