Alchemia Ciała

Warsztaty  dla kobiet Alchemia Ciała na wyspie Korfu

Warsztaty Alchemia Ciała to czas na uważną obecność w naszym ciele fizycznym. Dzięki medytacjom w wodzie i medytacjom dynamicznym poczujesz swoje ciało fizyczne. Odpowiesz na pytanie –  Kim jestem w moim ciele? Jak mogę słuchać swojego ciała? Jak troszczyć się o nie? Jak je postrzegać i odczuwać? Jak podążać za jego potrzebami i pragnieniami? Doświadczając życia na ziemi i rozpoznając siebie jako duchową istotę, nasze ciało fizyczne również zmienia się,  odnawia i transformuje. Połączenie ciała emocjonalnego, fizycznego, mentalnego w Jedność to równowaga i harmonia w nas. To szczęśliwe i radosne życie na co dzień.

Zapraszam w podróż do Jedności i Harmonii w sobie. Poczuj siebie i energię wyspy Korfu. W trakcie wyprawy proponuje codzienne medytacje w wodzie – w basenie przy  villi i w morzu, warsztaty rozpoznawania potrzeb i pragnień ciała fizycznego, indywidualne sesje pracy z emocjami, kąpiele w słońcu i w słonych wodach Morza Jońskiego, nacieranie uzdrawiającą glinką na wybrzeżu Arillas. Zwiedzimy też niektóre ze świętych miejsc i punktów energetycznych, gdzie będziemy medytować, tańczyć w kręgu i oglądać kolory zachodzącego słońca.

Zapraszam szczególnie kobiety odczuwające lęk przed wodą. To wspaniały czas na spotkanie z żywiołem Wody na  tej wyspie i energią Morza Jońskiego. A moc wody i kryształów na Korfu jest magnetyczna i przemieniająca. Jest możliwość umówienia się na indywidualne sesje uzdrawiania w wodzie z Sophia Michalopoulou. Ja doświadczyłam ich w 2015r. Podaje link do mojej historii spotkania z Sophia na sesjach, którą opisała na swojej stronie http://sophiamichalopoulou.com/a-no-that-became-a-yes-at-50/

Kilka słów od Sophii Jeżeli patrzysz na obraz Korfu z satelity – czy ją widzisz? Jej smukłe nogi, jej kształtne kolana, jej syreni ogon? Czy dostrzegasz jej zaokrąglone piersi, ludzką twarz oraz opadające włosy? Piękna istota ludzka jakby stworzona z wód Morza Jońskiego. Energie wyspy Korfu przyniosą wiele skarbów dla twojej duchowej podróży jeśli na to pozwolisz. Czekam na ciebie, aby wspierać cię w wodzie podczas Twojego pobytu. Woda kocha. Woda pamięta. Woda uzdrawia. O mojej własnej podróży więcej możesz przeczytać tutaj http://sophiamichalopoulou.com/about/  With Love Sophia.”

 

Facebook