O mnie

Wibracje… Pierwsza była wibracja muzyki. Od dzieciństwa kochałam muzykę, grałam na instrumentach, śpiewałam i uczyłam innych odczuwania  wibracji piękna muzyki i głosu. Do muzyki dołączyłam ruch i taniec. Poprzez to pogłębiłam odczuwanie wibracji świadomości i akceptacji swojego ciała. Była to droga psychoterapii metodą Dance Movement Therapy. Dzięki niej, doświadczałam świadomości ciała fizycznego i bycia uważną na wiadomości z niego płynące.

Odkrywając przestrzeń subtelnych energii, poznałam bioenergoterapię, czytanie aury, terapię regresji, pracę z emocjami i przekonaniami. Zaczęłam mocniej doświadczać tego, co mnie prowadzi  – wibracji serca, intuicji i miłości. Dostrzegłam głębszy sens istnienia na Ziemi.

Jeśli pragniesz poznawać siebie, przeżywać świadomie swoje życie, wybierać szczęście i harmonię, odczuwać w pełni emocje, tworzyć relacje z miłością, rozwijać wibrację życia w Przestrzeni Serca, zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty. Korzystam z wielu technik i metod, które poznałam dzięki podróży poprzez swoje ciało i duszę, na wielu poziomach istnienia.

Przestrzeń Serca odbieram jako miejsce odczuwania i przeżywania emocji, informacji od naszej intuicji i kontaktu z          wielowymiarowymi światami.

                                                                                                                                                                            Małgosia

 „Prawdziwa jest tylko miłość. Miłość jest energią o nieprawdopodobnej mocy i sile. Wszyscy jesteśmy z niej złożeni… Jesteśmy nieśmiertelnymi, wiecznymi duchami, zawsze jesteśmy kochani. 

Tak naprawdę jesteśmy Miłością.”

                                                                               Brian L. Weiss – „Przesłania od mistrzów. W poszukiwaniu potęgi miłości.

Facebook